ניהול קריירה

ליווי להגשמה בקריירה.
התהליך מאפשר לעוברים אותו, לפעול ולהיות מי שהם יודעים שהם יכולים להיות

לתאום שיחת היכרות

למי זה מתאים?

התפקיד הבא - קריירה עם משמעות

גם כשיודעים שהגיע הזמן להמשיך הלאה, לא תמיד יודעים מה יהיה השלב הבא בקריירה. באמצעות תהליך מובנה, המבוסס על מחקרים, נמפה את הכישורים והיכולת שלך, את האופציות הקיימות ובייחד נמצא את התפקיד הבא שלך.

ניהול קריירה

תהליך מובנה של תכנון והשקעת משאבים כדי להשיג את מטרות הקריירה שלך בעתיד

אנשים שנתקלו במהמורה בדרך

בין אם מדובר במעבר לתפקיד חדש, בתחושת תקיעות, או בקשיים אישיים המשפיעים על העבודה, אני כאן כדי לעזור לך למצוא את הדרך חזרה למסלול.
התמודדות עם אתגרים היא חלק בלתי נפרד מניהול קריירה. אתגרים יכולים להיות פנימיים, כגון חוסר ביטחון עצמי או קושי בקבלת החלטות, או חיצוניים, כגון שינויים בשוק העבודה או תחרות גבוהה.
זה הזמן לקחת את השליטה על התהליך, להבין את הצרכים והיעדים שלך, לפתח תוכנית פעולה להשגתם, ולפעול כדי להשיג את המטרות שלך.

שאלון - איזה שירות מתאים בדיוק לך?

עלי

ניסיון של מעל לעשור כמנהל ומלווה יזמים ומנהלים. לאורך הקריירה שלי התמחתי
ב - פיתוח עסקי

בעל תואר שני במנהל עסקים, MBA, התמחות בניהול יזמות והייטק. לאורך הקריירה שלי, השתמשתי בחשיבה אסטרטגית ויצירתיות, יכולות אשר בשילוב התשוקה שלי לחדשנות, איפשרו לי להתמודד עם אתגרים ולהמציא דרכים חדשות לעשות את הדברים טוב ויעיל יותר. לבנות תהליכים חדשים לדיוק הדרך ולהצלחה.
התהליך

תהליך מובנה, שיטתי ולוגי
ליצירת תוצאות

עבודה אישית עם כל לקוח כדי לזהות ולהגדיר את האתגר בו נתמקד, לאחר מכן נגדיר יחד יעדים ראליים ומדדים. נבנה ביחד תוכנית להשגת יעדים אלו. העבודה מותאמת לצרכיו ומטרותיו הייחודים של כל לקוח, ולשם כך אני משתמש בטכניקות שונות, כדי להניע עשייה ממוקדת ואפקטיבית המייצרת צמיחה והצלחה.
שילוב

פרספקטיבה ייחודית המאפשרת עשייה משמעותית

אני משלב ניסיון כמנהל בחברות מסחריות וכיזם, עם הידע שלי מהאקדמיה ומקריאה של מאות ספרי ניהול ופיתוח עצמי, וכן כלי עבודה כמאמן ICF (ארגון הקואצ'ינג הבינלאומי). השילוב הייחודי בין שלושת המאפיינים הללו מאפשר לי לבחון כל סוגיה בתהליך העבודה ממספר זווית ושכבות שונות ובכך לייצר impact ממוקד ומשמעותי.

ממליצים

לקוחות

מאמרים

16

16

05

05

צור קשר

talktome@ronenfrieman.com I (+972) 545620662

קליניקה

רמת החייל, תל - אביב | מזכרת בתיה | Zoom

או השאר הודעה באתר

    תפריט נגישות